Маркіз - що це?

Маркіз - що це? Це - тканинні, легкі і елегантні тенти, затінюючі територію поблизу будівлі. Завдяки величезному вибору матеріалів, кольорів і форм маркізи (російською мовою - маркизы) створять затишок у Вашому домі і підкреслять витонченість Вашого смаку. За допомогою маркіз Ви зможете красиво оформити свій будинок, вітрини магазину, ресторану або літнього кафе.

Маркіз - що це, з чого їх виготовляють? До виготовлення цієї конструкції висувається деякі вимоги, а саме те, що матеріал конструкції повинен бути легким, але при цьому зберігати міцність, щоб витримати натиск потоків вітру.Тільки при дотриманні цих основних правил при виготовленні, маркіза вийде якісної і зможе протягом довгих років захищати від сонячних променів і радувати вас.

Маркіз що це? На сьогоднішній день ця конструкція виготовляється з використанням спеціальних сплавів пресованого алюмінію, яка або забарвлюється за допомогою методу нанесення порошкового покриття або піддається анодуванню.

Маркіз - що це? Це така конструкція, тканина якої повинна довго зберігати свій зовнішній вигляд, не повинна вигоряти, м'ятися і пропускати вологу. Крім того вона повинна добре затримувати промені сонця і бути стійкою до перепадів температур і ультрафіолету.

Маркіз це Маркіза