Маркіз це

Маркіз це, насамперед, надійний захист від сонця. Встановлювати маркізи (російською мовою - маркизы) можна практично всюди: на терасі, на балконі, відкритому майданчику або на вікнах зимового саду. Маркіз це те, що досить часто застосовують для облаштування майданчиків літніх кафе. Конструкції маркіз існують найрізноманітніші. Призначення у всіх однакове - захист приміщення від надмірного нагрівання сонячними променями, створення тіні там, де в цьому є необхідність.

Маркізи - це конструкції, які дозволяють вирішувати різні завдання: захищати від сонця, від дощу і вітру, виступати як стаціонарне накриття. Маркізи це горизонтальні вітрила - при їх виборі важливо пам'ятати: чим більше закривається площа, тим більше парусність маркізи. Цей момент важливо врахувати і продавцю і покупцю при виборі конструкції, типу матеріалу і кріплення.

Маркіз це конструкція, управління якої може бути ручне або автоматичне. При використанні автоматичного зручного управління, можливо, встановити сонце-вітрову автоматику. Простіше кажучи - датчики, які реагують на сонячні промені, вітер або краплі дощу.При сильних поривах вітру для безпеки конструкції маркізи складають.

Маркіз фото Маркіз - що це?