Ролети - загальна і коротка характеристика

Захисні ролети або просто ролети з'явилися на нашому ринку відносно недавно і відразу завоювали популярність у тих, хто будує.
   Ролети, також як і маркізи навіси (в перекладі - маркизы навесы) встановлюються практично скрізь - на котеджах, квартирах, офісних приміщеннях, торгових павільйонах, банках і фінансових компаніях, ювелірних магазинах, аптеках і т.д. Ролети можуть монтуватися як на етапі будівництва, так і на вже введені в дію об'єкти.
   
Ролети не тільки захищають віконні і дверні отвори будівель від несанкціонованого проникнення, але і є декоративним елементом, що надає будь-якому фасаду більш естетичний і респектабельний вигляд.
 
   Важливими достоїнствами ролет є:
   - Підвищені протизламні властивості;
   - Світло-і солнцезащита;
   - Естетичність;
   - Захист приміщень від шуму і пилу;
   - Тривалий термін служби при інтенсивній експлуатації.
 
  Основними елементами захисної ролети визначальними її функціональні характеристики, є: профіль, з якого виконано полотно ролети, і вид приводу.
 
  Полотно захисної ролети може бути виконане з алюмінієвих або сталевих профілів, виготовлених як методом роликової прокатки, так і методом екструзії (суцільнотягнені профілі). Екструдовані профілі відрізняють більш висока протизломна стійкість і, відповідно, більш висока ціна. Важливо також зазначити, що алюмінієві профілі забезпечують відсутність корозії протягом усього терміну служби захисних ролет, а, отже, більш привабливий зовнішній вигляд.
 
Привід ролети може бути як ручний (стрічковий, шнурової або Воротковий), так і електромеханічний (електродвигун) з можливістю дистанційного управління. Останній варіант максимально зручний для замовника і дозволяє відкривати або закривати ролети (всі або вибірково) в цілому будинку одним натисканням кнопки.
 
За бажанням замовника ролети можуть оснащуватися додатковими механічними пристроями блокування проти підняття ролет зовні (ручні ригеля, ригельні замки). З низкою профілів використовуються направляючі шини посилених конструкцій, що забезпечують підвищений захист від злому.
 
  Захисні ролети повністю відповідають нормам пожежної безпеки, тобто можуть бути в разі потреби оперативно підняті, відкриваючи шляхи евакуації людей і майна. Для цього ролети з електроприводами оснащуються системами аварійного ручного відкриття, що дозволяє використовувати їх і при відключенні електроенергії.
 
  За останні два роки ціни на захисні ролети в Росії, Україні та інших країнах СНД знизилися більш ніж в 2 рази і зараз дорівнюють або навіть нижче цін у Польщі, Німеччині та інших європейських країнах. Це пов'язано з тим, що зараз вітчизняні компанії, зокрема СП «Алютех Інк.», Освоїло випуск всіх основних комплектуючих для виготовлення захисних ролети на нашій території. Власне виробництво комплектуючих і готових виробів дозволяє зробити ролетні вироби доступними не тільки людям з високим рівнем доходів, а й середнього класу споживачів.
 
Ролети і котедж - строгий стиль      У ці вікна немає сенсу кидати каміння ...