Маркізи вчора і сьогодні

Перші маркізи справді нагадували примхливих дам. Їх конструкція була недосконала, і тому швидко виходила з ладу, спеціальної тканини для них не існувало, і вони швидко втрачали свій первинний привабливий вигляд. Однак сьогоднішні маркізи  - справжні королеви балу. Тепер маркізи (російською мовою - маркизы) не тільки мають гарні «наряди», що не втрачають свого лиску, але і можуть бути оснащені за останнім словом техніки, а про конструкції, що досягла досконалості, можна говорити годинами. Маркізи сьогодні настільки різноманітні по влаштуванню і призначенню, що складно уявити собі комфортне життя без цих простих складних навісів

Якими ж бувають маркізи?

Всі маркізи по розташуванню умовно поділяють на кілька великих категорій, в яких є свої різновиди - горизонтальні і вертикальні маркізи, терасні маркізи, маркізи для зимового саду, балконні маркізи.
Горизонтальні маркізи - легкі захисні навіси, що дозволяють відтінити певні ділянки біля будівлі або запобігти потраплянню сонячних променів в приміщення. Наприклад, за допомогою маркізи GOLEM ви зможете відтінити майданчик глибиною до 5 метрів, так як саме на цю довжину здатна висуватися маркіза.
Вертикальні маркізи можуть розташовуватися не тільки зовні, але і зсередини будівлі, чудово захищаючи приміщення від перегріву сонячними променями. У деяких випадках вертикальні маркізи можуть використовуватися, як складні перегородки, стінки або навіть огорожі.
Терасні маркізи - відмінна альтернатива громіздким і дорогим спорудам. Конструкція маркіз цього виду розроблялися з урахуванням умов експлуатації. Маркізи MALAGA, наприклад, можна встановлювати один за одним, створюючи комфортні майданчика. Маркіза LATIN - це максимально вдосконалена конструкція, що дозволяє витримувати натиск дуже сильних вітрів.
За типом консервації маркізи діляться на три групи - відкриті, закриті та напіввідкриті.
По різновидах конструкції розрізняють важільно-рулонні маркізи, важільні і маркізолетти.
Вибір кожної категорії залежить від різних факторів і ваших побажань, і щоб вибрати найбільш підходящі маркізи для свого будинку або магазину, кафе, слід розібратися в їх особливості та призначення.

Горизонтальні маркізи

Маркізи цієї групи, в залежності від розмірів, класифікують, як даху або козирки маркізи. Деякі моделі можуть додатково комплектуватися телескопічними стійками. Наша компанія пропонує для вас широкий вибір горизонтальних маркіз, які надійно зможуть захистити вас від каприз погоди, створюючи у вашій оселі затишок і комфорт. Так, наприклад, маркізи GOLEM, що мають найбільший винос тенту (5 метрів) зможуть не тільки перешкоджати сонячним променям, але і зможуть організувати відмінну веранду. У нас ви зможете купити маркізи різних типів - касетні і полукассетние маркізи, з висувним воланом і на шарнірних консолях.
Балконні маркізи мають особливу конструкцію, оснащену піднімаються плечима і пружинами, які перешкоджають складанню маркізи при сильних поривах вітру. Ці маркізи відмінно захищають не тільки ваші вікна, але і весь балкон від палючих променів сонця і дощу.
Терасна маркізи дуже часто замінюють веранди в заміських будинках або створюють додатковий корисний простір біля кафе чи ресторанів. Стаціонарні стійки, якими оснащуються ці маркізи, роблять конструкцію більш витривалою.
Маркізи для зимового саду - це просто незамінні і дуже зручні навіси, які укриють ваші рослини від сонця. Особливістю цих видів маркіз можна назвати те, що вони захищають не тільки дахи, а й стіни зимового саду.

Вертикальні маркізи - універсальні помічники

Маркізи вертикальної групи відмінно захищають великі віконні прорізи від сонця, не перешкоджаючи при цьому проникненню свіжого повітря. Вертикальні маркізи не забирають простір кімнати, якщо їх розташовують зсередини будівлі, що дуже зручно. Будинок, усі вікна якого захищені такими маркізами, виглядає дуже оригінально і стильно. Ці елегантні маркізи можуть виконувати функцію перегородок, зовнішніх стін в альтанках, а також служити ширмою-парканом при необхідності. Вертикальні маркізи оснащуються, як правило, електричним двигуном, але нерідко сьогодні можна зустріти і ручне управління таким навісом.

Виготовлення маркізи - все не так і просто

Виготовлення маркізи до недавнього часу відбувалося лише в закордонних компаніях, але сьогодні цим мистецтвом опанували і наші майстри. Наша компанія виготовляє маркізи за індивідуальним замовленням. Будь-який вид маркізи виготовляється з висококласних матеріалів. Для каркасів, які відрізняються особливою легкістю, жорсткістю і стійкістю до впливу зовнішнього середовища, вибираються тільки якісні й перевірені алюмінієві сплави. Усі комплектуючі для маркіз відрізняються надійністю і довговічністю роботи навіть в самих екстремальних умовах. А тканина для маркізи спеціально була розроблена з урахуванням експлуатації, і тому володіє чудовими характеристиками. Тканина маркізи не мнеться, стійка до перепадів температури і зміні вологості, не вигоряє і не псується від ультрафіолетового випромінювання, надійно захищає від сонячних променів та дощу, і при цьому чудово пропускає повітря.

Маркізи - стильна прикраса, яка дарує комфорт

Ви можете зробити ваш будинок просто чарівним і неповторним, а головне - комфортним, використовуючи маркізи. А якщо ви - власник магазину або кафе, маркізи можуть послужити ще й рекламним носієм, що дуже вигідно. Наші фахівці завжди підкажуть, який тип маркізи буде найбільш оптимальним у ваших умовах, який вид монтажу найкраще використовувати і як надалі доглядати за маркізами. Якщо вам необхідно придбати маркізи в Києві, ласкаво просимо в нашу компанію, де завжди раді виконати ваше замовлення.

Маркізи Київ Маркіза - унікальне поєднання витонченості і надійності