Маркізи Київ

Маркізи Київ (в перекладі - маркизы Киев) підкорюють з недавнього часу, але можна сказати, що ці дивовижні універсальні сонцезахисні системи вже прижилися тут і стали, як рідні. І вже мало хто сприймає їх, як чужеземок. Приємно відзначити, що маркізи Київ змінюють тільки в кращу сторону, прикрашаючи фасади будівель, кафе і магазинів. Однак маркізи в Києві прижилися не тільки завдяки своїй багатоф ункціональності, але й завдяки тому комфорту, який вони дарують, коли навколо стає зовсім незатишно. Не останню роль в їх популярності зіграло і те, що вони чудово справляються з роллю носія реклами, що для великих міст дуже вигідно. Так і вийшло, що для маркізи Київ став новим будинком.

Маркізи для кафе - три в одному

Будь-яка столиця рясніє маленькими ресторанчиками, кафе, барами та іншими закладами, де можна просто відпочити удвох або всією сім'єю. І Київ - не виняток. Не можна сказати, що маркізи Київ стали підкорювати саме з кафе та ресторанів, але тут вони виконують своє призначення на всі сто відсотків (а іноді навіть і більше того). По-перше, терасні маркізи, які найчастіше вибираються для подібних закладів, дозволяють легко і без проблем організувати додаткову корисну площу біля самої будови. По-друге, ці легкі навіси тенти маркізи надійно захищають від різних природних явищ - палючого сонця, дощу, вітру. І по-третє, такі маркізи тенти використовуються в якості рекламного носія, адже на них дуже легко можна наносити рекламну інформацію або логотипи компаній (зазвичай використовується метод шовкографії). Таким чином, маркізи Київ перетворюють і підкорюють своєю багатофункціональністю.

Сонцезахисні маркізи просто незамінні

Сьогодні маркізи Київ підкорюють і своєю надійністю і незамінністю.Той факт, що наша погода стає з кожним роком все вередливими, навряд чи буде хтось заперечувати. Коли після довгого дощу на небі з'являється палюче сонце, мимоволі замислюєшся про те, що непогано було б сховатися від його променів. Провести все літо в квартирі вже точно не хочеться. І в цій ситуації на допомогу приходять сонцезахисні маркізи, що не дозволяють сонячним променям нагріти вашу кімнату. Горизонтальні маркізи Київ, його жителів чудово захищають не тільки від сонця, але і від дощу, тому що тканина цих навісів не пропускає вологу. Але і це ще не все, адже маркізи Київ підкорили і довговічністю експлуатації в таких непростих умовах, коли навісів доводиться «приймати» на себе велику кількість пилу та смогу, запобігаючи потрапляння цих небажаних «гостей» у свої будинки.

Маркізи Київ підкорили унікальністю конструкцій

Легкість, надійність конструкції, а також її здатність витримувати чималі навантаження - ось чим ще підкорюють маркізи Київ та його околиці. Це поєднання найважливіших характеристик зробило фасадні маркізи дуже популярними. Каркаси для маркіз виготовляються з особливих сплавів алюмінію, стійкого до механічних навантажень і впливів зовнішнього середовища (сонячні промені, волога, перепади температур і т.д.). Маркізи Київ підкорили й різноманітністю типів складання каркаса - кошикові, маркізолетта і рулонно-важільний. Найбільше поширений останній вид складання, званий ще «ліктьовим». Це прізвисько маркіза отримала завдяки двом складним важелів, які нагадують руки. Саме ця особливість конструкції робить її більш витривалою і зручною в експлуатації.

Маркізи Київ дивують своєю «одягом»

Здавалося б, здивувати розбещених столичних модниць дуже складно, але маркізи Київ просто захоплюють розмаїттям кольорів тентів. «Одягаються» сьогодні маркізи, як справжні королеви, для яких спеціально розробляються тканини і створюються оригінальні забарвлення. Тому зовсім не дивно, що маркізи Київ просто прикрашають, перетворюючи не тільки окремо розташована будівля, а й усе місто в цілому. Особливо ефектно виглядають будівлі, вікна яких зовні захищають вертикальні маркізи одного тону або забарвлення. Але крім різноманітності в кольорі «одяг» маркізи відрізняється особливими властивостями. Тканина для маркіз здатна пропускати повітря, але при цьому утримувати вологу, чудово захищати від прямих сонячних променів, при цьому абсолютно не пошкоджуватися ультрафіолетом. До того ж тканину для маркіз відмінно переносить перепади температур і вологості.

Маркізи Київ вражають простотою експлуатації та догляду

Столичний ритм життя змушує цінувати не те, що кожну хвилину, кожну секунду, а тому ми вибираємо і цінуємо речі, відрізняються особливим поєднанням характеристик. Цікаво, що маркізи Київ підкорили саме таким «набором» властивістю. Вони дуже прості в управлінні, доглядати і підтримувати їх у належному стані дуже легко, і при цьому вони виконують різні функції одночасно. Погодьтеся, що такі речі ми оцінюємо дуже високо, і тому зовсім не дивно, що маркізи Київ цілком успішно підкорюють. А якщо ще врахувати той факт, що для більшої зручності деякі моделі ще оснащуються додатковими «розумними» датчиками, то користуватися такою маркізою - справжнє задоволення. Сьогодні маркізи тенти можуть забезпечуватися температурними датчиками, таймерами, датчиками вітру та рівня ультрафіолетового випромінювання.

Історія «маркізи Київ» тісно пов'язана з нашою компанією

Поклавши руку на серце, ми чесно зізнаємося, що дуже раді тому, що наші маркізи Київ прикрашають вже давно, даруючи одночасно комфорт і затишок його жителям. І ще ми раді тому, що тепер вам набагато легше замовити маркізи будь-якого типу, не чекаючи їх довгий час, поки вони дійдуть до вас з-за кордону. Тепер ви можете замовити маркізи від сонця, а наші фахівці встановлять їх вже через короткий час.

У тому, що маркізи Київ будуть прикрашати все частіше, ми не сумніваємося, адже знайти альтернативу таким універсальним навісів просто неможливо. А значить історія «маркізи Київ» ще не закінчена.

Маркіза - архітектурний елемент фасаду Маркізи вчора і сьогодні