Маркіза - архітектурний елемент фасаду

Маркізи користуються величезною популярністю

Маркізи (російською - маркизы) розташовуються зовні будівлі і захищає від нагрівання поверхню скління і, як наслідок, внутрішнього приміщення. Зручне розташування маркізи дає відчутну економію простору. Вона здатна створити надійну перепону сонячним променям, але при цьому не перешкоджає проникненню свіжого повітря, що є безсумнівним плюсом. Нема чого більше споруджувати масивні веранди - невибаглива маркіза дозволить вам з книжкою в руках поніжитися в чудовому затіненому просторі чи позасмагати під розсіяними маркізою променями навіть полуденного сонця, не використовуючи додаткових сонцезахисних засобів. Під таким навісом можна перечекати легкий літній дощик, який буде тихенько шарудіти по непромокаючої глянцевому поверхні тканини. А чого коштує обід на відкритому повітрі в колі родини!

Якщо ж вас повністю влаштовують погодні умови, просто поверніть вашу маркізу. Кілька варіантів установки надають в цьому відношенні різноманітність дій. Найпопулярнішою є вертикальна маркіза. Її конструкція складається з двох частин: верхньої, за якою навіс опускається вертикально, і нижньої, що утворює козирок. Управління може здійснюватися як вручну, так і електричним двигуном - тоді з'являється чудова можливість маніпулювати маркізою пультом або кнопкою на стіні, не встаючи з крісла. Вертикальна маркіза є функціональним і елегантним засобом сонцезахисту, особливо там, де дуже багато вікон. Також цей пристрій ідеально підходить у випадку, якщо у вікон мало місця для монтажу. Розмір маркізи може бути будь-яким і навіть досить великим, тому що є можливість виробництва з'єднаних тентів.

Дуже популярні ліктьові маркізи. Це прямі терасові маркізи, призначені для захисту від сонця і опадів. Їх можна фіксувати в будь-якому положенні по горизонталі, вони швидко складаються і піднімаються механічно або автоматично. Ліктьові маркізи встановлюються не тільки на будинках, але і на окремо стоячих металоконструкціях.

Можлива установка датчиків на сильний вітер і сонце, за допомогою яких при сильному вітрі або при заході сонця маркіза автоматично складається. Маркізи мають найширшу сферу застосування: від простих укриттів і комерційного використання до великих пристінних кафе з багатометровими вильотами. Тканинне покриття маркізи розроблено спеціально для вуличного застосування. Якісна маркіза не вигорає на сонці протягом 5 років (!), Не промокає, не гниє, не провисає, має стійкість до нагрівання і підвищеним рівнем захисту від ультрафіолетових променів, протягом усього терміну експлуатації зберігає свою яскравість і новизну.

Маркізи тенти Маркізи Київ