Маркіза вимагає уваги та догляду

Як додаткову опцію на маркізи можна встановити спеціальний автоматичний датчик, завдяки якому вона сама буде реагувати на погоду. При посиленні вітру, небезпечному для конструкції, маркіза (в перекладі на рус. язик - маркиза) автоматично складеться, як тільки з'явиться сонце - розвернеться.

Каркас маркіз всіх типів виготовляється з міцного анодованого алюмінієвого профілю або звичайного металевого. Особливу увагу при виготовленні маркіз приділяється і тканинам. Наприклад, тентова тканина Dickson Constant (Франція) оброблена грязе-і водовідштовхувальним просоченням за спеціальною технологією, тому маркізи не промокають під впливом атмосферних опадів. Також ця тканина не пропускає 90% сонячних променів і, отже, дає ідеальне затінення. Ступінь захисту від ультрафіолетової радіації залежить від кольору тканини. Завдяки наявності акрилової нитки з високою міцністю фарбування тканину Dickson Constant не вицвітає.

ПВХ-покриття дозволяє значно зменшити вартість маркізи. Його часто вибирають для торгових павільйонів економ-класу або наметів. Характерною особливістю маркіз з ПВХ-покриттям є блиск, глянець поверхні.

Тканина дралон виробництва Франції, Італії, Фінляндії або Кореї має тефлонове покриття, завдяки якому також не промокає. Її переваги перед полівінілхлоридом (ПВХ) у тому, що вона не дає відблисків, багатше виглядає, легко відновлює форму після складання, але ціна її вище.

Середній термін служби тканини на маркізі - 5 років. Але це за умови належного догляду і дбайливого відношення. У багатьох містах навесні з дахів будівель збивають бурульки і скидають сніг. Зазвичай прибиральні служби заздалегідь ставлять до відома власників маркіз про підготовлювану прибирання снігу. На цей період їх краще скласти, щоб уберегти від пошкоджень.

Завбачливі співробітники закладу з тентовими козирками найчастіше складають маркізи на час грози. Але, на жаль, не завжди можна встигнути це зробити вчасно. Існує й інший спосіб захисту маркіз від погодних умов: як додаткову опцію на маркіза можна встановити спеціальний автоматичний датчик, завдяки якому вона сама буде реагувати на погоду. При посиленні вітру, небезпечному для конструкції, маркіза автоматично складеться, як тільки з'явиться сонце - розвернеться.

Щоб маркізи завжди мали привабливий зовнішній вигляд, за ними потрібно доглядати. У залежності від ступеня забруднення можна протирати маркізи вручну за допомогою щітки і шампуню чи пилососа. Багато власників ресторанів чи магазинів звертаються в клінінгові компанії, і професійні майстри чистять і миють не тільки маркізи, але і вікна, а також фасад будівлі.

Що таке маркізи Маркізи на будь-який випадок