Маркізи для зимових садів

Горизонтальні маркізи Террасові маркізи Балконні маркізи Маркізи для зимового саду Вертикальні маркізи Коробові маркізи Система Veranda 

Вітростійкі маркізи для зимового саду

Вітростійкі маркізи для зимових садів - це найкращий захист зимового саду від палючого сонця. Перевага цих маркіз в тому, що вони стійкі до сильних вітрів завдяки zip - системі і витримують силу вітру до 22 м / с при площі 12 м². Маркізу встановлюють на похилі або горизонтальні прорізи, де неможливо встановити стандартну маркізу.

Розміри max
Ширина 3000 мм
Висота розглядається індивідуально.

Фото та відео маркізи (натисніть для відображення, ще раз для приховування)


Маркіза Climavelum

Дана сонцезахисна система має унікальну конструкцію і особливий принцип роботи. Маркізи для зимового саду Climavelum витримують вітрове навантаження до 8 м / с, відрізняються надійністю і легкістю конструкції, а також зручністю в експлуатації. Принцип роботи цього навісу полягає в протинатягненням. Коли полотно маркізи розмотується з валу, одночасно з цим висувається спеціальний профіль за допомогою натяжної стрічки в спрямовуючий рейці. Профіль цього оснащений спеціальний пружинний механізм, який піклується про те, щоб полотно мали оптимальний натяг. Сама ж тканину чудово захищає від променів сонця, пропускаючи при цьому необхідне світло для рослин. Для накриття зимового саду також підійдуть вітростійкі тканинні ролети для похилих отворів.

Розрахувати вартість маркізи Climavelum >>

Відео наших робіт (монтаж сонцезахисних систем для зимових садів) >>

Розміри min max
Ширина 2000 мм 5000 мм
Виліт 1500 мм 5000 мм

Маркиза Climavelum конструктор Маркиза Climavelum Кронштейн монтажный зимний сад

Фото та відео маркізи (натисніть для відображення, ще раз для приховування)


Продаж та консультації за тел: (096) 616-54-34 КИЇВСТАР, (050) 383-33-04 МТС
Телефон для диллерів: (096) 616-54-34 КИЇВСТАР

Збірка маркіз під замовлення протягом 2-7 р.д.

Горизонтальні маркізи Терасові маркізи Балконні маркізи Маркізи для зимового саду Вертикальні маркізи Коробові маркізи Система Veranda

Маркізи тенти - індивідуальність, ще раз індивідуальність.

Сучасні маркізи тенти сильно відрізняються від тих, що прикрашали вікна ще середньовічних палаців. По-перше, сильно, можна сказати до невпізнання, змінилася сама конструкція, від чого маркізи тенти на вікна по праву стали носити звання одних з самих хитромудрих виробів.По-друге, маркізи тенти (маркизы навесы) для каркасів використовують сьогодні принципово інші вихідні матеріали, а для полотен - особливої розробки тканини. По-третє, ці висувні навіси є багатофункціональними сонцезахисними системами, які можуть бути оснащені додатково спеціальними датчиками.

Читати далі...