Тканинна ролета

Горизонтальні маркізи Террасові маркізи Балконні маркізи Маркізи для зимового саду Вертикальні маркізи Коробові маркізи Система Veranda

Вітростійка тканинна роллета

Вітростійкі тканинні ролети - це оптимальне рішення для захисту від негоди. Область їх використання достатня широка: вони будуть доречні в заміській альтанці, веранді або вуличному барбекю для захисту від вітру, дощу і снігу, так як мають ветроустойчивость. Така якість м'які вікна придбали за рахунок того, що тканина в ній щільно зафіксована в направляючих. Тканинні ролети, вуличні штори допоможуть продовжити термін служби річної садових меблів, оберігаючи її від намокання, попадання пилу, бруду.

Вітростійка тканева роллета Вітростійка тканева роллета Вітростійка тканева роллета

Також вітростійку тканинну ролету, штори можна поставити в міській квартирі або офісному будинку на вікна для захисту від нагрівання засклених поверхонь. Великим плюсом є те, що прозорі з плівки, не продуваються штори для альтанки не потрібно складати при вітрах, в той час як звичайні вертикальні маркізи необхідно змотувати вже при вітрі 8 м/с.

Вітростійка тканева роллета Вітростійка тканева роллета Вітростійка тканева роллета

Особливість цих конструкцій дозволяє використовувати їх в будь-який час року: влітку вони забезпечать прохолодне повітря всередині і будуть перешкоджати проникненню ультрафіолету, а восени, взимку і навесні захистять від несприятливих атмосферних явищ. Треба враховувати, що в зимовий час, при налипання снігу на полотно, перед змотуванням ролети, необхідно попередньо очистити її від снігу.

Великий вибір кольорів тканин дозволить гармонійно вписуватися в будь-який екстер'єр і створить свій неповторний стиль. У тканинних ролетах використовуються спеціальні акрилові тканини SATTLER (Австрія), в тому числі і перфоровані.

Вітростійка тканева роллета Вітростійка тканева роллета Вітростійка тканева роллета

Вітростійка тканинна ролета відповідає європейським стандартам вітростійкості, має 3-й клас (22 м/с при площі до 10 м2, та при ширині не більше 4 м.).

Розрахувати вартість тканинних ролетів >>

Відео наших робіт (монтаж вертикальних маркіз та тканинних ролетів) >>

Розміри min max
Ширина 1000 mm 5500 mm
Висота 1000 mm 6000 mm

Вітростійка тканинна роллета /маркіза кріплення в отвір вітростійка тканинна роллета /маркіза
Технічні дані направляющої та
короба вітростійкої
тканинної роллети/маркізи
Кріплення у отвір через кут
вітростійкої тканинної роллети/маркізи

Короб захисний 125, 137 (45°). Короб захисний напівкруглий 137.
Короб захисний 125, 137 (45°). Короб захисний напівкруглий 137.

Фото та відео вітростійкої маркізи (натисніть для відображення, ще раз для приховування)

Більше фото вітростійких маркіз дивіться у розділі наші роботи "Тканинні ролети / маркізи"


Продаж та консультації за тел: (096) 616-54-34 КИЇВСТАР, (050) 383-33-04 МТС
Телефон для диллерів: (096) 616-54-34 КИЇВСТАР

Збірка маркіз під замовлення протягом 2-7 р.д.

Горизонтальні маркізи Терасові маркізи Балконні маркізи Маркізи для зимового саду Вертикальні маркізи Коробові маркізи Система Veranda