Маркізи для захисту від сонця

 
Горизонтальні маркізи Террасові маркізи Балконні маркізи Маркізи для зимового саду  Вертикальні маркізи Коробові маркізи Система Veranda 

Маркіза Malaga

Маркіза складається з магістрального профілю, кронштейнів, механізму управління, опорних труб, напрямних профілів, які плавно переходять у вертикальну частину за допомогою шарнірного механізму і вала, на який намотується тканина. Маркіза призначена для захисту великих площ, терас, літніх майданчиків. Можливість установки в ряди один за одним. Технічну відстань між маркізами можна закрити кришкою. Кут нахилу повинен бути не менше 22°.

Розрахувати вартість маркізи Malaga >>

3D візуалізація маркізи Malaga >>

Розміри min: max:
Ширина: 3000 мм 12000мм
Виліт: 2000мм 6000 мм

Маркізи Київ Malaga Маркизы Киев Malaga  Маркизы Киев Malaga
Маркізи Київ Malaga Монтажний кронштейн Malaga Монтажні кріплення до підлоги Malaga

Фото маркізи (натисніть для відображення, ще раз для приховування)


Маркіза Latin

С 2016 р. данна конструкція постачаєтся в новому дизайні. Дивитись нову модель маркізи ZEN (натисніть для відображення, ще раз для приховування)

Маркізи «Latin» - це кращий варіант для літніх майданчиків, терас. Маркіза нагадує стандартну перголу з підвішеною тканиною, яка відсувається в сторону. Це найстійкіша маркіза від вітру і дощу, витримує сильні вітри до 26 м/с, що дозволяє не складати маркізу до кінця сезону. Кут нахилу для стоку води всього 5 °. Завдяки особливій конструкції маркіза «Latin» дозволяє захистити від сонця великі і нестандартні площі.

Розрахувати вартість маркізи Latin >>

3D візуалізація маркізи Latin >>

Розміри min: max:
Ширина: 1500 мм 6000мм
Виліт: 2000мм 6000 мм

варіанти монтажу маркізи latin Кріплення до підлоги маркізи Latin Двигун для Latin

Фото та відео маркізи (натисніть для відображення, ще раз для приховування)


Маркіза двостороння

Виготовляєтся з двох будь-яких горизонтальних маркіз.

Розміри min: max:
Ширина: 2000 мм 12000мм
Виліт: 3000мм 10000 мм

Маркіза подвійна

Фото маркізи (натисніть для відображення, ще раз для приховування)


Продаж та консультації за тел: (044) 331-08-58, (050) 383-33-04 МТС
Телефон для диллерів: (096) 616-54-34 КИЇВСТАР

Збірка маркіз під замовлення протягом 2-7 р.д.

Горизонтальні маркізи Терасові маркізи Балконні маркізи Маркізи для зимового саду Вертикальні маркізи Коробові маркізи Система Veranda

Маркізи навіси – поєднання багатофункціональності і декоративності.

Мабуть, говорити про те, наскільки маркізи навіси сьогодні популярні, не доводиться – досить просто вийти на вулицю, і на очі відразу ж попадеться декілька різних екземплярів. Та і зрозуміти, чому маркізи навіси (маркизы навесы) настільки зажадалися теж нескладно, адже далеко не кожен предмет володіє таким, можна сказати, ексклюзивним і в теж час багатогранним набором достоїнств.А якщо торкнутися теми декорування оформлення екстер'єру будівель, то в цьому маркізи навіси і зовсім не мають собі рівних, а Київ, як законодавець модних тенденцій, вже давно встановив моду на ці висувні тенти. Безумовно, розповісти абсолютно все про маркізи в декількох словах не удасться, тому розповімо про основні переваги.
А щоб було наочніше і зрозуміло, на сторінці ресурсу є і фото маркіз різних видів.

Читати далі...