Маркізи висувні ціни

Найпоширенішими сонцезахисними конструкціями є маркізи (російською мовою - маркизы) висувні, ціни на які сьогодні доступні для багатьох. Висувні маркізи застосовують як навісів від сонця і дощу на фасадах різних будинків. Маркізи висувні, ціни на які радують споживачів, розміщуються на фасадах заміських будинків і створюють приємне, захищене від сонця і дощу, місце для відпочинку.
 
На відкритому просторі, за допомогою двох висувних маркіз, розміщених по різних сторонах П-подібної стійки, можна з легкістю створити симпатичну «терасу».
 
Маркізи висувні, ціни на які залежать від величини тканинного навісу, можуть бути виготовлені в різних варіантах. Від простого, класичного виготовлення, коли і важелі, і тканина в зібраному стані розташовуються зовні і схильні шкідливим атмосферних впливів, або виготовлені у вигляді касети, коли тканина і важелі в зібраному вигляді щільно закриваються корпусом маркізи.
Маркізи висувні, ціни на які залежать від обраної конструкції - касетні або гільзові маркізи - елегантні і високотехнологічні конструкції, що увібрали в себе новітні розробки, надійність і сучасний дизайн.

 
Маркізи висувні Київ                                                         Маркізи висувні навіси