Маркізи терасові

Сонцезахисні конструкції маркізи (російською мовою маркизы) терасові є розсувні тканинні навіси, які найчастіше використовують для затінення великих територій. Міцні та легкі алюмінієві каркаси терасових маркіз, надають конструкції високу міцність.
 
Маркізи терасові мають не тільки сонцезахисні властивості, а й можуть захистити від маленького дощу. Тому, якщо Ви встановите маркізи терасові, то в теплу пору року зможете перебувати під її захистом протягом усього дня.
 
 Для виробництва конструкцій маркізи терасові використовуються акрилові тканини з солнцепоглощающім і пилевідштовхуючим захисним покриттям. Каркаси для маркіз виготовляють з алюмінію, це робить конструкцію не тільки міцною, але і легкою.
 
Верхнє полотно маркізи завжди натягнуто. Можливо встановити додаткові балки для більшої стійкості при сильних поривах вітру, що особливо актуально в регіонах де є часті штормові попередження.
 
Найчастіше маркізи терасові забезпечені електроприводом, так як це досить великогабаритні конструкції, якими складно управляти вручну.
 
На вартість конструкцій маркізи терасові впливає, перш за все, тип конструкції і габарити конструкції. Крім цього потрібно врахувати складність монтажу.
 
Маркізи тенти навіси                                                      Маркізи навіси від сонця