Маркізи для захисту від сонця ціна

Маркізи (російською мовою - маркизы) для захисту від сонця, ціна на які радує споживачів, дозволяють створювати тіньовий козирок у вигляді легких навісів всіляких розмірів. Головне призначення конструкції - вкривати від сонця. Проте маркіза може захистити і від вітру і невеликого дощу. Так що, в разі різкого погіршення погоди, Вам не потрібно переривати дружні посиденьки на свіжому повітрі або кликати гуляють дітей додому. Крім того, маркізи для захисту від сонця, ціна яких невисока, допомагають оформити в одному стилі вікна і фасади будівель. У нашій країні маркізние конструкції ще не набули широкого поширення. Але, їх популярність не за горами!

З їх допомогою можна підкреслити індивідуальність будівлі та залучити до нього особливу увагу оточуючих. Сучасні конструкції «маркізи для захисту від сонця», ціна на які залежить від обраної моделі, складаються з високоміцних алюмінієвих каркасів і приводяться в рух за допомогою двох або чотирьох розкладних штанг.

Маркізи для захисту від сонця, ціна на які залежить від обраного типу управління, можуть, управлятися вручну або за допомогою електричного двигуна. Додатково можуть бути встановлені датчики сонця, вітру і дощу.

Маркізи для захисту від сонця Маркізи для зимового саду

контакты компании SKR