Автоматика ELERO

                                                                          
                                                 SOMFY  / NICE / NERO / ELERO

 Приводи для маркіз від elero - серце автоматичної сонцезахисної системи. 

Ці приводи - потужні, надійні і працюють без технічного обслуговування. Завдяки їх високотехнологічній компактній конструкції вони займають дуже мало місця, а установка приводу стає простою і швидкою.  Приводи для маркіз можуть бути різних розмірів, під вал діаметром від 40 мм до 98 мм. Приводи можливі в різному виконанні:

 
   - механічним регулюванням крайніх положень,  
   - з електронним регулюванням крайніх положень (CSM-E)  
   - і з екстреним ручним приводом (NHK).    

 Вся продукція elero піддається ретельній перевірці і проводиться 100% перевірка працездатності кожного приводу. Вбудований термозахист також гарантує максимальну надійність і безпеку приводу. Отже вибирайте перевірену якість і роки досвіду elero.

Надійність і безпека

 Високий рівень опору (6,500 V) інтерференції EMV гарантує відмінну роботу, навіть в найсприятливіших умовах. До того ж приводи сумісні зі всіма загальновідомими системами управління.    Приводи CSM-E і Csm-86    Максимальний комфорт з електронним запам'ятовуванням кінцевих положень. Точний електронний вимір пройденного маркізою відстані    забезпечує постійне рівномірне натягнення полотна і повне    втягування маркізи при її закритті.  Вбудована функція регулювання  натягнення полотна в крайньому положенні маркізи дбайливо відноситься до тканини  і до всієї механічної системи, забезпечуючи довгий термін служби ваших  маркіз. Маркизы Киев.


Привод CSM-868
з вбудованим радіоприймачем 868 Мгц

     Цей новий тип приводу з вбудованим радіоприймачем   можливий у варіантах з різним моментом, що    
    обертається, і  може використовуватися з валом діаметром від 40 мм і  більше. У приводі присутні всі  
    функції  і  можливості  приводу CSM-E, які підтримують вашу маркізу в   прекрасному стані.


 
    Перевага ж цього приводу - в установці. За наявності вбудованого радіоприймача немає жодної необхідності свердлити стіни! А значить, ви економите свій час і уникаєте незручностей звичайного монтажу. І це найвагоміший аргумент на користь Csm-868 при заміні старого приводу!

  
Програмувати - це просто
.
 Привід легко програмується одним натисненням кнопки. Після програмування вам гарантований точний хід маркізи до встановленого вами крайнього положення. Щоб уникнути яких-небудь помилок, в процесі програмування привід подає звукові і візуальні сигнали.

 

Електроніка Proline

 Електроніка Proline - це нове покоління автоматичних систем управління, які доповнюють широкий асортимент продукції elero. Головні критерії серії Proline - простота управління, простота налаштування і надійна передача сигналу. Всі пульти і блоки управління зручні в експлуатації, мають великі кнопки управління і володіють переліком продуманих функцій.  Сучасний дизайн електроніки серії Proline і змінні рамки, які можна використовувати для настінних блоків, допомагають їй елегантно вписуватися в будь-який інтер'єр.